Κάθε φορά που επισκέπτομαι ένα ξενοδοχείο θέλω να σας κάνω ένα δώρο. Να απολαύσετε κι εσείς μία διαμονή η οποία θα σας μείνει αξέχαστη. Σε συνεργασία με το πολυτελές ξενοδοχείο της Τήνου, Aeolis Tinos Suites σας κάνουμε δώρο μία μαγευτική διαμονή για δύο άτομα (3 μερες-2 νύχτες) σε μία από τις σουίτες του!
Aeolis Tinos Suites: Κερδίστε διήμερη διαμονή στο πιο πολυτελές ξενοδοχείο της Τήνου
![Aeolis Tinos Suites: Η ωραιότερη διαμονή στην Τήνο που συνδυάζει την πολυτέλεια με την παράδοση](https://www.travelgirl.gr/wp-content/uploads/2020/07/aeolisnea19-2.jpg)
Για να λάβετε μέρος στο διαγωνισμό πρέπει να έχετε Instagram, να με κάνετε follow @markellasharaiha και να ακολουθήσετε τους όρους του διαγωνισμού!
https://www.instagram.com/p/CDbXjT_JbLu/