«Σήμερα…», αλλά και αύριο, και πάντα, η μεγάλη κυρία του ελληνικού τραγουδιού η Μαρινέλλα θα μας μαγεύει! Γι΄αυτό οι παραστάσεις της παρατείνονται κάθε Τετάρτη στο NOX έως και τις 10 Απριλίου.
Μαρινέλλα -«Σήμερα…»: Νέες παραστάσεις μέχρι και τις 10 Απριλίου στο Nox
![Μαρινέλλα -«Σήμερα...»: Νέες παραστάσεις μέχρι και τις 10 Απριλίου στο Nox](https://www.travelgirl.gr/wp-content/uploads/2024/01/marinellamaggira1.jpg)
Με τη Μαρινέλλα αυτή την υπέροχη κυρία του λαϊκού τραγουδιού να μας παρασύρει σε ένα σπάνιο μουσικό ταξίδι με τη φωνή της, τα τραγούδια και το μπρίο της. Μαζί της η μοναδική Μπέττυ Μαγγίρα που με το ιδιαίτερο ταλέντο της και την αυθεντικότητα της συγκινεί την Μαρινέλλα και εμάς.
![Μαρινέλλα -«Σήμερα...»: Νέες παραστάσεις μέχρι και τις 10 Απριλίου στο Nox](https://www.travelgirl.gr/wp-content/uploads/2024/01/marinellamaggira2.jpg)
Η αναπάντεχη συνάντησή τους στο ατμοσφαιρικό NOX εντυπωσιάζει.
Μαζί τους ο Στέλιος Διονυσίου όπου απογειώνει τις βραδιές με τις μεγάλες του επιτυχίες.
Μαγικές βραδιές κάθε Τετάρτη στο NOX!
![Μαρινέλλα -«Σήμερα...»: Νέες παραστάσεις μέχρι και τις 10 Απριλίου στο Nox](https://www.travelgirl.gr/wp-content/uploads/2024/01/marinellamaggira3.jpg)
Ένας υπέροχος χώρος, μοναδικής αισθητικής, ειδικά διαμορφωμένος, για τις βραδιές αυτές, προσφέροντας παράλληλα γευστικές και προσεγμένες επιλογές υψηλής ποιότητας φαγητού με την υπογραφή του βραβευμένου chef Άρη Βεζενέ.
Η Μαρινέλλα στο NOX!
Μαζί της η Μπέττυ Μαγγίρα
Συμμετέχει ο Στέλιος Διονυσίου
κάθε Τετάρτη στις 21:00
μέχρι και τις 10 Απριλίου
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ:
NOX: ΙΕΡΑ ΟΔΟΣ 18-20, ΑΘΗΝΑ
ΤΗΛ ΚΡΑΤΗΣΕΩΝ: 210 3411000
ΠΡΟΠΩΛΗΣΗ: https://www.more.com/music/marinella–mpetty–maggira/