Ο Πέτρος Κωστόπουλος φημίζεται για τις μαγειρικές του επιδόσεις. Έτσι λοιπόν κατά τη διαμονή μου στο Aeolis Tinos Suites στην όμορφη Τήνο, τον συναντήσαμε και ένα βράδυ μπήκε στην κουζίνα του εστιατορίου Zoga και έφτιαξε δύο μοναδικές συνταγές με τον έναν και μοναδικό σεφ, Νώντα!
Ο Πέτρος Κωστόπουλος μπήκε στην κουζίνα του Aeolis Tinos Suites κι έκανε μοναδικές συνταγές!
Στην συνέχεια το τραπέζι είχε στρωθεί για λίγους φίλους και καλούς και απολαύσαμε τα εξαιρετικά πιάτα που ετοίμασαν οι δύο τους!